İnternete girerek para kazan gibi başlıkların çoğu yanıltıcı olsa da merak etmeyin bu başlık kesinlikle doğru bir bilginin kapısını açıyor.

İnternete girerek para kazan yöntemleri oldukça fazla. Fakat bu yöntem benim de kullandığım bir uygulama ve ekstra herhangi bir şey yapmadan siz de para kazanabilirsiniz. Gerçi para derken tabi ki büyük rakamlardan bahsetmiyoruz. Ama hiç bir şey yapmadığınızı da düşünürsek bir kaç dolar fena olmaz değil mi? 🙂

İnternete girerek para kazan dışında diğer güzel yanı ise aynı anda hızlı internet de kullanacaksınız.

Chrome, Yandex, Safari, Opera, Firefox en popüler arama motorları (Browser).

Kimi insan hızı için kimi de güvenliği için, bazıları da eklentileri için tercih ediyor. Peki tüm bu özellikleri içeren tek bir Browser olsa nasıl olur??

Hatta bu da yetmez, üstüne para da kazanacaksınız.

Evet Brave Browser bunun için var.

Bir haftadır kullanıyorum çok memnun kaldığım için hemen tavsiye etmek istiyorum.

Kağıt üzerinde değil, hissedilir biçimde Brave Browser daha hızlı bir tarayıcı. Chromium alt yapısı kullandığı için Chrome ile bir çok ortak yanı da var. Chrome kullanıcılarının garipsemeyeceği bir ara yüz anlamına geliyor. Chrome’a göre eksik yanı yok ama artısı çok.

Gelelim şimdi asıl konumuza. İnternete girerek para nasıl kazanılır!

Brave Browser‘ı indirdiğiniz zaman ayarlar kısmında “Brave Ödüller” sekmesi var. Burada zaten çok fazla ayar yok gayet anlaşılır ve sade.
Bu bölümde gerekli ayarları kendinize göre ayarlamanız gerekiyor. Sonrasında ise yine aynı bölümde göreceğiniz Uphold linkine tıklamak ve bir e-cüzdan oluşturmanız lazım. Bu E-cüzdan ile ödemelerinizi alacaksınız.

Kısacası zaten kullandığınız bir uygulamanın hem daha hızlısını kullanmış olacaksınız hem de üzerine para kazanmak gerçekten güzel bir fikir.

Bu arada Brave Browser’da Chronium alt yapısına sahip bir tarayıcı. Yani aslında temel olarak Chrome’dan çok da farklı olmayan bir tarayıcı. Ara yüz ve kullanım olarak bu iki tarayıcı birbirine çok benziyor. Bu da Chrome severler için güzel bir artı yönü.

Ayrıca içe aktarma yöntemi ile Chrom’da ki tüm ayarlarınızı, eklentilerinizi, arama sonuçlarınızı , şifrelerinizi kısacası her şeyi Brave Browser’a aktarmak çok kolay.

0 0 oy
Article Rating
Author

Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi duymayı çok isteriz, lütfen yorum yapın.x